Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Amanda

Telefon numarası : 15861898425

Naber : +15861898425

Free call
Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd

"Kök olarak kalite, temel olarak samimiyet, ilk olarak erdem, canlı olarak inanç".

Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: Lishen No. Çalışanları: 150~200
Yıllık satış: 1000000-5000000 Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Jiangsu Jintan Lishen Machinery Co , Ltd, tablet basın makine araştırma, tasarım, geliştirme, üretim ve satış işlevlerini entegre kapsamlı bir özel teknoloji kuruluştur.

Biz her zaman "önce kalite, hizmet için söz, dürüst yönetim, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak" ve "Takip mükemmellik, iyileştirme ve sürekli yenilik devam iş felsefesi desteklemek. Yüksek kaliteli satış sonrası servis ve teknik takip çalışmaları endişelerini ortadan kaldırmak çoğu müşteri.

 

Birkaç yıllık çaba ve operasyondan sonra, geniş müşterilerimizden güven ve destek kazandık.

Uygulanabilir ürünler sanayi: tarım, kimyasallar, seramik, gıdalar, elektrik pil, sağlık ürünleri, elektrik, donanım vb.

Biz gelişmiş üretim ekipmanları var ve yüksek kaliteli teknik ekip tutun.Yol gösterici ilkemiz, geniş müşterilerimize iyi ürünler, yüksek kaliteli hizmet ve bağlılık sağlamak için "kaliteye odaklan, sözlerimizi koru" dur.

 

Ürettiğimiz ürünler yüksek teknoloji karakterleri, basit yapı, güvenilir ve pratik olsun, bu yüzden iyi karşılandı.

Biz içtenlikle gelip firmamız ziyaret ve iş tartışmak her müşteri edilir.Biz umut olabilir ki

daha parlak bir gelecek yaratmak için sizinle birlikte çalışma şansı.

 

Çin Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd şirket Profili 0

Çin Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd şirket Profili 1

Çin Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd şirket Profili 2

Çin Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd şirket Profili 3

Çin Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd şirket Profili 4

Geçmiş

Jiangsu Jintan Lishen Machinery Co.,Ltd, is recognized as a major tablet press equipment manufacturer. Jiangsu Jintan Lishen Machinery Co, Ltd, büyük bir tablet basın ekipman üreticisi olarak kabul edilmektedir. Our company is founded in Changzhou,Jiangsu, China, with more than 10 years' experience in tablet press machine industry. Firmamız Changzhou, Jiangsu, Çin, tablet basın makine sanayi fazla 10 yıllık tecrübesi ile kurulmuştur. This allows us to expand our business in a well-planned manner. Bu, işimizi iyi planlanmış bir şekilde genişletmemizi sağlar. We now offer a comprehensive whole production line of quality tablet press machines at competitive prices. Şimdi rekabetçi fiyatlarla kaliteli tablet pres makineleri kapsamlı bir bütün üretim hattı sunuyoruz.

 

Çin Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd şirket Profili 0

 

Ayrıca makine fabrikanıza geldikten sonra, teknisyene kurulum ve hata ayıklama makinesinde yardımcı olacağız, ancak müşterinin tarafında maliyet.

We are welcome foreign and domestic customers to visit our factory. Fabrikamızı ziyaret etmek için yerli ve yabancı müşterilere açıktır. Choose us you will get good suggestions, good technician, good after-sale service. Bizi seçin iyi öneriler alacak, iyi teknisyen, iyi satış sonrası hizmet.

Hizmet

Jiangsu Jintan Lishen Machinery Co, Ltd, enerjik ve profesyonel bir ekibi vardır, size tek elden teknik hizmet sağlayabilir. Ve kullanıcının gereksinimi şartname maç için ısmarlama tasarım yapabilirsiniz.

 

Also we offers professional manufacturing and solution on different tablet press machinery. Ayrıca farklı tablet pres makinelerinde profesyonel üretim ve çözüm sunuyoruz. Normal process is as below: Normal süreç aşağıdaki gibidir:

Çin Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd şirket Profili 0

Ekibimiz

We have experienced engineering team,who are experienced in tablet press machinery design. Tablet pres makineleri tasarımında deneyimli mühendislik ekibimiz var. Each engineer has at least ten years' machining and packaging area experience. Her mühendis en az on yıllık işleme ve paketleme alanı deneyimine sahiptir. We are your extra technical consultant center and will Ekstra teknik danışma merkeziniziz veen kaliteli makineleri seçmenize yardımcı olur.

Çin Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd şirket Profili 0

Çin Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd şirket Profili 1Çin Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd şirket Profili 2Çin Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd şirket Profili 3

  • John Blonc

    John
  • Greg Henk

    Greg
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin