Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd

Çift Yönlü Kompres Hidrolik Bilyalı Pres Makinesi, Elektrikli Hidrolik Pres Makinesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: Lisen
Sertifika: BV
Model numarası: LS500T
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap kasa
Teslim süresi: 35-65 iş günü
Ödeme koşulları: TT, LC
Yetenek temini: 20000 / Yıl
  • Detay Bilgi
  • Ürün Açıklaması

Detay Bilgi

çalışma basıncı: ≤500T Doldurma derinliği: ≤400mm
Ürün adı: Hidrolik Tablet Pres Makinası Uygulama: Tablet Baskı
Ürün kalıp: Çok boşluklu kalıp Şekle uygula: Yuvarlak, kare veya özel şekilli
Standart: bv tip: Hidrolik Tablet Presi
Vurgulamak:

küçük hidrolik pres makinesi

,

otomatik hidrolik pres makinesi

Ürün Açıklaması

 


Çift Yönlü Kompres Hidrolik Bilyalı Pres Makinesi, Elektrikli Hidrolik Pres Makinesi

 

1. LISEN has been engaged in the press machine many years ago. 1. LISEN yıllardır basın makinesinde meşgul olmuştur. And we have the R&D team, performing continuous product research and improvement from time to time. Ve biz Ar-Ge ekibi, sürekli ürün araştırma yapmak ve zaman zaman iyileştirme.
2. Each procedure of the production process is conducting under the strict quality control system. 2. üretim sürecinin Her prosedürü sıkı kalite kontrol sistemi altında yürütmektedir. Our QC inspects each of the incoming material and the finished press machine carefully, so that we can supply the best machine for customers. QC, gelen malzemelerin ve bitmiş pres makinelerinin her birini dikkatlice inceler, böylece müşteriler için en iyi makineyi tedarik edebiliriz.
3. From the design to the producing, each procedure is controlled strictly, so we can control the product costs optimally, and offer press machine based on your requests with the best quality and the most competitive price. 3. Tasarımdan üretime kadar, her prosedür kesinlikle kontrol edilir, bu nedenle ürün maliyetlerini en iyi şekilde kontrol edebilir ve en iyi kalite ve en rekabetçi fiyat ile isteklerinize göre pres makinesi sunabiliriz. Win-win is our ultimate purpose. Kazan-kazan nihai amacımızdır.

 

Ana Özellikler

(1). (1). Excellent performance, strong adaptability, convenient operation. Mükemmel performans, güçlü adaptasyon, rahat çalışma.
(2). (2). Machine has big pressure, could press big tablet, for small capacity. Makine büyük basınç var, küçük kapasite için büyük tablet basabilir.
(3). (3). Material filling and depth adjusted. Malzeme dolumu ve derinliği ayarlanmıştır.

(4). (4). Offer installation abroad after-sales service Yurtdışında kurulum teklif satış sonrası servis
(5). (5). Fully automatic PLC control, stable performance Tam otomatik PLC kontrolü, istikrarlı performans

(6). (6). Machine could press different tablet size and tablet shape by changing mould. Makine kalıp değiştirerek farklı tablet boyutu ve tablet şekli basabilir.

(7). (7). Offer installation abroad after-sales service Yurtdışında kurulum teklif satış sonrası servis

 

This machine can compress granular, powder-like material into a variety of general and special-shaped pieces. Bu makine, granüler, toz benzeri malzemeleri çeşitli genel ve özel şekilli parçalara sıkıştırabilir. It is easy to learn mold replacement and installation. Kalıp değiştirme ve montajı öğrenmek kolaydır. All actions record by the microcomputer PLC control, continuous automatic. Tüm eylemler mikrobilgisayar PLC kontrolü ile kayıt, sürekli otomatik. We have not only a professional design institute and an experienced production team, but also complete and scientific quality control system. Biz sadece profesyonel bir tasarım enstitüsü ve deneyimli bir üretim ekibi, ama aynı zamanda tam ve bilimsel kalite kontrol sistemi. Our products can fully be in conformity with the national and industrial standards. Ürünlerimiz tamamen ulusal ve endüstriyel standartlara uygun olabilir.

 

Ve Middot; destek numune alma ve test hammadde.

· Her makine set kesinlikle kalitesini sağlamak için sevkiyat öncesi kontrol edilecektir.

· Malzeme ile çalışan test soruşturma göre desteklenebilir.

· Makine ile birlikte kalite belgesi olacaktır.

· Kolayca aşınma ve yıpranma parçaları makine ile sevk edilecektir.

· İsterseniz makine üretimi için hatta gerçek zamanlı kontrol sağlanacaktır.

· Bizim fabrika ziyaret etmek istiyorsanız nokta kontrol edilir olurdu, ve tüm yolculuk sizin için iyi düzenlenmiş olacaktır.

 

Tteknik Parametreler:

Üretim kapasitesi 2-4molds / dak (ürün işlem gereksinimine göre gerçek hız)
Çalışma Basıncı T500T (1. kademesiz ayar 2. çift yönlü sıkıştırma olabilir)
Çalışma İnme Yukarı inme≤600mm, aşağı inme≤400mm (1. kademesiz ayar 2. Müşterinin isteğine göre özelleştirilmiş.)
Dolum Derinliği Mm400mm (1. kademesiz ayar 2. müşterinin isteğine göre Özelleştirilmiş.)
Ürün Kalıp Tablet özelliklerine göre özelleştirilmiş (Çok boşluklu Kalıp)
Şekle Uygula Yuvarlak, kare veya özel şekilli (çeşitli şekiller için uygundur)
Motor gücü 30kw 45kw (Servo)
Ağırlık ve Boyut Yaklaşık: 12000kg 3200mm * 1200mm * 2800mm (L * G * Y)

 

Kısa Tanıtım:

- Tamamen CNC Kontrol Tasarımı: Each action can be set separately. Her eylem ayrı ayrı ayarlanabilir. Special material tablet forming can be solved by precise control and flexible technology. Özel malzeme tablet şekillendirme hassas kontrol ve esnek teknoloji ile çözülebilir.

- Tamamen Akıllı Operasyon Tasarımı: Üretim hata ayıklama, hantal süreci büyük ölçüde kesebilen ve işlemi daha kolay hale getirebilen PLC dokunmatik ekran aracılığıyla çalıştırılır.

- Tam Otomatik Malzeme Dolum Tasarımı: Dolum yöntemi ve dozu akıllıca kontrol edilebilir, hızlı ve kararlı bir şekilde kontrol edilebilir, bu da zamandan ve işçilikten tasarruf sağlayabilir.

- İzole Hidrolik İstasyon Tasarımı: Yağ silindiri çalışma alanı ve mekanik çalışma alanı karşılıklı kirlilik önleyen karşılıklı bağımsızlıktır.

 

1. tablet basın makine kalitesi hakkında Ne?

Our factory has more than 10 years experience in mechanical processing; Fabrikamız mekanik işlemede 10 yıldan fazla deneyime sahiptir; all our machines already get ISO9001 certificate; tüm makinelerimiz zaten ISO9001 sertifikası almak; already exported into many countries and areas; zaten birçok ülke ve bölgeye ihraç edildi; already got customer's good reputation. zaten müşterinin iyi bir üne sahip.

2. nasıl sipariş sonra makinenin kalitesini sağlamak?

Teslimattan önce, size makinenin resim ve videolarını göndereceğiz veya fabrikaya gelip tablet pres makinesini kendiniz veya üçüncü taraf denetim kuruluşu tarafından tarafınızdan temasa geçerek kontrol edebilirsiniz.

3. tablet kurulum makinesi için kurulum hizmeti ve satış hizmeti hakkında Ne?

1> Garanti bir yıl, biz yedek parça tedarik edecek veya gerekiyorsa yan mühendisleri göndereceğiz, biz her zaman size hizmet verecek, 24 saat, 7 gün.

2> Zaten müşterilerimize göstermek için teknik manuel ve operasyon videosu hazırlıyoruz, o zaman makineyi kurmak ve kullanmak kolay olacak.

3> işçinizi fabrikamızda veya yanınızda veya video ile eğitmek ücretsizdir.

 

Çift Yönlü Kompres Hidrolik Bilyalı Pres Makinesi, Elektrikli Hidrolik Pres Makinesi 0

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz