Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd

Granül Malzemeler İçin Yüksek Mukavemetli Çiçek Sepeti Tablet Basın Kararlı Koşu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: Lisen
Sertifika: BV
Model numarası: LS20T
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap kasa
Teslim süresi: 35-65 iş günü
Ödeme koşulları: TT, LC
Yetenek temini: 20000 / Yıl
  • Detay Bilgi
  • Ürün Açıklaması

Detay Bilgi

çalışma basıncı: ≤20t Doldurma derinliği: ≤100mm
Ürün adı: Çiçek Sepeti Tablet Presi Uygulama: Tablet Baskı
Ürün kalıp: Çok boşluklu kalıp Şekle uygula: Yuvarlak, kare veya özel şekilli
Standart: bv tip: Hidrolik Tablet Presi
Vurgulamak:

Çift katmanlı tablet sıkıştırma makinesi

,

tek yumruk tablet pres makinesi

Ürün Açıklaması

 


Granül Malzemeler İçin Yüksek Mukavemetli Çiçek Sepeti Tablet Basın Kararlı Koşu

 

Yeni tip döner tablet presi size daha iyi kalite ve fiyat, granül hammaddeleri preslemek için otomatik tablet presi sağlar

This machine is a single-press type, continuous automatic tablet press for pressing granular raw materials into tablets. Bu makine, granül hammaddeleri tabletlere preslemek için tek presli, sürekli otomatik tablet presidir. It is mainly used in pharmaceutical industry and also the chemical, food, electronic, plastic and metallurgical industries. Özellikle ilaç endüstrisinde ve ayrıca kimya, gıda, elektronik, plastik ve metalurji endüstrilerinde kullanılır. This machine is designed for small pharma factory, healthcare plant, food plants and preparation rooms,can be used to pack solid drugs like capsule, tablet, gelatin pearl, suppository, milk tablet, candy and hardware. Bu makine küçük ilaç fabrikası, sağlık tesisi, gıda bitkileri ve hazırlık odaları için tasarlanmıştır, kapsül, tablet, jelatin inci, fitil, süt tableti, şeker ve donanım gibi katı ilaçları paketlemek için kullanılabilir. The whole set is of compact design, beautiful appearance, smooth operation and low noise. Bütün set kompakt tasarım, güzel görünüm, düzgün çalışma ve düşük gürültü. Use internal heating method to ensure the PVC is evenly heated. PVC'nin eşit şekilde ısıtılmasını sağlamak için dahili ısıtma yöntemini kullanın. There is no bubble in the aluminum foil while heating and hence no waste will occur. Isıtma sırasında alüminyum folyoda kabarcık yoktur ve bu nedenle atık oluşmaz.

  • The tablet press machine is made of stainless steel,which conform with GMP standard. Tablet pres makinesi, GMP standardına uygun paslanmaz çelikten imal edilmiştir. And it is easy to get the light demolition,internal cleaning convenience purposes. Ve hafif yıkım, iç temizlik kolaylığı amaçları elde etmek kolaydır.
  • Çift yönlü baskı ve İthal hidrolik bileşenleri gerçekleştiren PLC programlama kontrolörü benimsendi.
  • All of the operations can be adjusted through the PLC to the best state. Tüm işlemler PLC üzerinden en iyi duruma ayarlanabilir. Therefore, it is quite easy to operate and can work stably, safely and accurately. Bu nedenle, kullanımı oldukça kolaydır ve istikrarlı, güvenli ve doğru bir şekilde çalışabilir.
  • Hidrolik bileşenler makinenin içinde donatılmıştır ve dışarıdan gelen hasarı önlemek için bağımsızdır, kirlilik içermez
  • , kolay serbest ısı ve kontrol paneli farklı yabancı dillerde göstermek için tasarım olabilir.

 

Jiangsu Jintan Lishen Machinery Co, Ltd, is a comprehensive private technology enterprise that integrates the functions of tablet press machine research, design, develop, manufacturing and sales. tablet basın makine araştırma, tasarım, geliştirme, üretim ve satış işlevlerini entegre kapsamlı bir özel teknoloji kuruluştur. We always uphold the business philosophy of "quality first, promise to service,honest management, satisfy customers' needs" and "Pursue perfection, keep improving, and constantly innovating. High-quality after-sales service and technical follow up works remove concerns of most customers. Biz her zaman "önce kalite, hizmet için söz, dürüst yönetim, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak" ve "Takip mükemmellik, sürekli gelişmeye devam ve sürekli yenilik iş felsefesi desteklemek. Yüksek kaliteli satış sonrası hizmet ve teknik takip çalışmaları endişelerini ortadan kaldırmak çoğu müşteri.

 

Tablet Pres Makinası Özellikleri

1. This machine is designed for pressing round tablets from various kinds of granular materials. 1. Bu makine, taneli malzemelerin çeşitli yuvarlak tablet preslemek için tasarlanmıştır. It is primary machine to fit batch production of tablets. Tabletlerin toplu üretimine uyacak birincil makinedir.

2. Çalışma sırasında, taret dönüş hızı, dolgu malzemesinin derinliği ve tabletlerin kalınlığı ayarlanabilir.

3. Mekanik tampon ünitesi, zımbaların ve aparatların aşırı yük hasarını önleyecektir.

4. Artık tozu almak için bir toz emme ünitesi takılabilir ve toplanan toz malzeme yeniden kullanılabilir.

5. yumruklar üzerinde yağ keçesi halkası Ile, kirlilik tablet ve toz sızıntısı yağ önlemek.
6. yumruk mühür halkası Ile, taret tablo toz sızıntısı önlemek.
7. Bu elektrik kontrol, rahat çalışma, sürekli çalışan değişken frekans hız kontrol cihazı ile donatılmıştır, güvenli ve doğrudur.
8. bu aşırı yük koruma cihazı ile donatılmış, zaman basınç aşırı, otomatik olarak durdurabilirsiniz.

 

Kılavuzları Kullanma

1. Frequently check the quality of the tablet during use. 1. Kullanım sırasında tabletin kalitesini sık sık kontrol edin. If there is the raw edge, wale and uneven thickness, check the die in time. Ham kenar, balina ve düzensiz kalınlık varsa, kalıbı zamanında kontrol edin. Do not use the nonconforming products lest the machine is damaged. Makinenin hasar görmesi için uygun olmayan ürünleri kullanmayın.

2. Makineyi tahrip etmekten kaçınmak için ıslak malzemeleri kullanmayın.

3. Tablet atlama, durgunluk ve diğer arızalar durumunda, yaralanmaları önlemek için elinizle dokunmayın.

4. Yağı yeniden doldururken, çalışma tezgahının yüzeyine ya da kalıbın etrafına yağ taşmasına ve hatta düşmesine izin vermeyin, tabletlerin kalitesi etkilenir.

5. When switching on power supply, make sure the flay wheel rotation direction is the same as the indicated. 5. Güç kaynağını açarken, kumanda kolu dönüş yönünün belirtilenle aynı olduğundan emin olun. Do not run in reverse direction to prevent damage to the parts. Parçaların hasar görmesini önlemek için ters yönde çalıştırmayın.

 

Teknik parametreler:

Üretim kapasitesi 25pcs / dak (ürün işlem gereksinimine göre gerçek hız)
Çalışma Basıncı T20T (1. adımsız ayarlama 2. çift yönlü sıkıştırma olabilir)
Çalışma İnme Yukarı inme≤150mm, Aşağı inme≤100mm (1. adımsız ayar 2. müşterinin isteğine göre Özelleştirilmiş.)
Dolum Derinliği ≤60mm (1. adımsız ayarlama 2. müşterinin isteğine göre Özelleştirilmiş.)
Ürün Kalıp Tablet özelliklerine göre özelleştirilmiş (Çok boşluklu Kalıp)
Tablet Çapı ≤120mm
Şekle Uygula Yuvarlak, kare veya özel şekilli (çeşitli şekiller için uygundur)
Motor gücü 4kw (Servo)
Ağırlık ve Boyut Yaklaşık: 1000kg, 780mm * 600 * 1900mm (L x W x H)

 

 

Uygulama

Tarım: Yem bloğu, gübre tabletleri, hayvan yemi, hayvan tuzu yalamak
Elektronik Piller: Termistör, entegre devre bileşenleri, karbonifer fırça filmleri ...
Sağlık Ürünleri: kalsiyum, propolis tabletleri, efervesan tabletler, banyo tuzları tabletleri ...
Kimyasal: dezenfeksiyon tabletleri, böcek kovucu filmler, kafur topu, deterjanlar, kokular, katalizörler, metalurji tozu, cam tozu, seramik tozu ürünleri, sanat tozu, kum yuvarlak blok, manyetik malzemeler ...

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz