Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd

Özelleştirilmiş Çiçek Sepeti Tablet Basın Dakikada 2-4 Kalıp 50kw Servo Motor

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: Lisen
Sertifika: BV
Model numarası: LS20T
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap kasa
Teslim süresi: 35-65 iş günü
Ödeme koşulları: TT, LC
Yetenek temini: 20000 / Yıl
  • Detay Bilgi
  • Ürün Açıklaması

Detay Bilgi

çalışma basıncı: ≤20t Doldurma derinliği: ≤100mm
Ürün adı: Çiçek Sepeti Tablet Presi Uygulama: Tablet Baskı
Ürün kalıp: Çok boşluklu kalıp Şekle uygula: Yuvarlak, kare veya özel şekilli
Standart: bv tip: Hidrolik Tablet Presi
Vurgulamak:

tek yumruk tablet yapma makinesi

,

tek yumruk tablet basın makinesi

Ürün Açıklaması

 


Özelleştirilmiş Çiçek Sepeti Tablet Basın Dakikada 2-4 Kalıp 50kw Servo Motor

 

Ürün uygulaması

1. Can avoid the oil leakage. 1. yağ kaçağı önleyebilirsiniz. Because using Servo motor, the oil temperature can be lower. Servo motor kullanırken yağ sıcaklığı daha düşük olabilir.
2. İngilizce ve müşteri ülke yerel dil, iki dilli operasyon arayüzü, kullanımı kolay.
3.% 50 -% 70 enerji tasarrufu sağlayabilir.
4. Parametreler ve Hız dokunmatik ekranda ayarlanabilir, kullanımı kolay. (Makine servo sistemi olmadan, hız ayarlanamaz.

 

Jiangsu Jintan Lishen Machinery Co., ltd is a professional manufacturer and supplier of tablet press machinery and equipment in China. Jiangsu Jintan Lishen Machinery Co, ltd profesyonel üreticisi ve tedarikçisi tablet basın makine ve ekipmanları çin'de. We are located in Jiangsu,China.Personalized and customized service will provided for you. Biz Jiangsu bulunan, çin. Kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş hizmet sizin için sağlanacaktır. We have designed and developed different working pressures of tablet press machinery and equipment. Tablet pres makine ve ekipmanlarının farklı çalışma basınçlarını tasarladık ve geliştirdik. Our tablet press machine are of good quality and reputation, and have export to many different countries. Bizim tablet basın makinesi kaliteli ve itibar ve birçok farklı ülkeye ihracat var. All customers have been quite satisfied with our products. Tüm müşterilerimiz ürünlerimizden oldukça memnun kaldı. We have established long-term business relations with many customers. Birçok müşteri ile uzun vadeli iş ilişkileri kurduk. In LISHEN, you can get your desired TABLET PRESS with the best prices and good quality. LISHEN'de istediğiniz TABLET PRESS'i en iyi fiyatlarla ve en iyi kalitede alabilirsiniz. Warm welcome your enquiry from all over the world. Sıcak tüm dünyada soruşturma edilir.


This machine can compress granular, powder-like material into a variety of general and special-shaped pieces. Bu makine, granüler, toz benzeri malzemeleri çeşitli genel ve özel şekilli parçalara sıkıştırabilir. It is easy to learn mold replacement and installation. Kalıp değiştirme ve montajı öğrenmek kolaydır. All actions record by the microcomputer PLC control, continuous automatic. Tüm eylemler mikrobilgisayar PLC kontrolü ile kayıt, sürekli otomatik. We have not only a professional design institute and an experienced production team, but also complete and scientific quality control system. Biz sadece profesyonel bir tasarım enstitüsü ve deneyimli bir üretim ekibi, ama aynı zamanda tam ve bilimsel kalite kontrol sistemi. Our products can fully be in conformity with the national and industrial standards. Ürünlerimiz tamamen ulusal ve endüstriyel standartlara uygun olabilir.

 

Ve Middot; destek numune alma ve test hammadde.

· Her makine set kesinlikle kalitesini sağlamak için sevkiyat öncesi kontrol edilecektir.

· Malzeme ile çalışan test soruşturma göre desteklenebilir.

· Makine ile birlikte kalite belgesi olacaktır.

· Kolayca aşınma ve yıpranma parçaları makine ile sevk edilecektir.

· İsterseniz makine üretimi için hatta gerçek zamanlı kontrol sağlanacaktır.

· Bizim fabrika ziyaret etmek istiyorsanız nokta kontrol edilir olurdu, ve tüm yolculuk sizin için iyi düzenlenmiş olacaktır.

 

 

Teknik parametreler:

Üretim kapasitesi 25pcs / dak (ürün işlem gereksinimine göre gerçek hız)
Çalışma Basıncı T20T (1. adımsız ayarlama 2. çift yönlü sıkıştırma olabilir)
Çalışma İnme Yukarı inme≤150mm, Aşağı inme≤100mm (1. adımsız ayar 2. müşterinin isteğine göre Özelleştirilmiş.)
Dolum Derinliği ≤60mm (1. adımsız ayarlama 2. müşterinin isteğine göre Özelleştirilmiş.)
Ürün Kalıp Tablet özelliklerine göre özelleştirilmiş (Çok boşluklu Kalıp)
Tablet Çapı ≤120mm
Şekle Uygula Yuvarlak, kare veya özel şekilli (çeşitli şekiller için uygundur)
Motor gücü 4kw (Servo)
Ağırlık ve Boyut Yaklaşık: 1000kg, 780mm * 600 * 1900mm (L x W x H)

 

Kısa Tanıtım:

- Tamamen CNC Kontrol Tasarımı: Each action can be set separately. Her eylem ayrı ayrı ayarlanabilir. Special material tablet forming can be solved by precise control and flexible technology. Özel malzeme tablet şekillendirme hassas kontrol ve esnek teknoloji ile çözülebilir.

- Tamamen Akıllı Operasyon Tasarımı: Üretim hata ayıklama, hantal süreci büyük ölçüde kesebilen ve işlemi daha kolay hale getirebilen PLC dokunmatik ekran aracılığıyla çalıştırılır.

- Tam Otomatik Malzeme Dolum Tasarımı: Dolum yöntemi ve dozu akıllıca kontrol edilebilir, hızlı ve kararlı bir şekilde kontrol edilebilir, bu da zamandan ve işçilikten tasarruf sağlayabilir.

- İzole Hidrolik İstasyon Tasarımı: Yağ silindiri çalışma alanı ve mekanik çalışma alanı karşılıklı kirlilik önleyen karşılıklı bağımsızlıktır.

 

1. tablet basın makine kalitesi hakkında Ne?

Our factory has more than 10 years experience in mechanical processing; Fabrikamız mekanik işlemede 10 yıldan fazla deneyime sahiptir; all our machines already get ISO9001 certificate; tüm makinelerimiz zaten ISO9001 sertifikası almak; already exported into many countries and areas; zaten birçok ülke ve bölgeye ihraç edildi; already got customer's good reputation. zaten müşterinin iyi bir üne sahip.

2. nasıl sipariş sonra makinenin kalitesini sağlamak?

Teslimattan önce, size makinenin resim ve videolarını göndereceğiz veya fabrikaya gelip tablet pres makinesini kendiniz veya üçüncü taraf denetim kuruluşu tarafından tarafınızdan temasa geçerek kontrol edebilirsiniz.

3. tablet kurulum makinesi için kurulum hizmeti ve satış hizmeti hakkında Ne?

1> Garanti bir yıl, biz yedek parça tedarik edecek veya gerekiyorsa yan mühendisleri göndereceğiz, biz her zaman size hizmet verecek, 24 saat, 7 gün.

2> Zaten müşterilerimize göstermek için teknik manuel ve operasyon videosu hazırlıyoruz, o zaman makineyi kurmak ve kullanmak kolay olacak.

3> işçinizi fabrikamızda veya yanınızda veya video ile eğitmek ücretsizdir.

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz