Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd

Tek Yumruk Tablet Yapma Makinesi Enerji Tasarrufu Çoklu Üretim Kapasitesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: Lisen
Sertifika: BV
Model numarası: LS20T
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap kasa
Teslim süresi: 35-65 iş günü
Ödeme koşulları: TT, LC
Yetenek temini: 20000 / Yıl
  • Detay Bilgi
  • Ürün Açıklaması

Detay Bilgi

çalışma basıncı: ≤20t Doldurma derinliği: ≤100mm
Ürün adı: Çiçek Sepeti Tablet Presi Uygulama: Tablet Baskı
Ürün kalıp: Çok boşluklu kalıp Şekle uygula: Yuvarlak, kare veya özel şekilli
Standart: bv tip: Hidrolik Tablet Presi
Vurgulamak:

Çift katmanlı tablet sıkıştırma makinesi

,

tek yumruk tablet pres makinesi

Ürün Açıklaması

 


Tek Yumruk Tablet Yapma Makinesi Enerji Tasarrufu Çoklu Üretim Kapasitesi

 

The Hydraulic press has three-beam and four-pole structure, which means economical and practical. Hidrolik pres, üç ışınlı ve dört kutuplu bir yapıya sahiptir, bu da ekonomik ve pratik anlamına gelir. Operation space is wide, and the movable bolster could be moved out of frame to set the die. Çalışma alanı geniştir ve hareketli destek kalıbı ayarlamak için çerçeveden çıkarılabilir. The structure is simple and the appliance is also beautiful. Yapısı basit ve cihaz da güzel. Hydraulic control adopts plug-in valve system, which means reliable motion and long service life. Hidrolik kontrol, güvenilir hareket ve uzun servis ömrü anlamına gelen geçmeli valf sistemini benimser. The press,, which could realize three-operation mode: adjustment, manual and semi-automatic. Üç işlem modunu gerçekleştirebilen pres ,, ayarlama, manuel ve yarı otomatik. The machine is applicable for metal sheet stretching and pulling, stretching, punching, bending. Makine metal sac germe ve çekme, germe, delme, bükme için geçerlidir. It is also used for pulling, stretching and pressing large-scale products. Aynı zamanda büyük ölçekli ürünleri çekmek, germek ve bastırmak için de kullanılır. Presses offer fast, easy, and safe setup and operation as well as years of trouble-free service. Presler hızlı, kolay ve güvenli kurulum ve kullanım ile yıllarca sorunsuz hizmet sunar. 100T deep drawing hydraulic press machine high quality low price 100 T derin çekme hidrolik pres makinesi yüksek kalite düşük fiyat

 

Ana Özellikler

(1). (1). Excellent performance, strong adaptability, convenient operation. Mükemmel performans, güçlü adaptasyon, rahat çalışma.
(2). (2). Machine has big pressure, could press big tablet, for small capacity. Makine büyük basınç var, küçük kapasite için büyük tablet basabilir.
(3). (3). Material filling and depth adjusted. Malzeme dolumu ve derinliği ayarlanmıştır.
(4). (4). Machine could be operated by electricity and hands. Makine elektrik ve ellerle çalıştırılabilir.
(5). (5). Machine could press different tablet size and tablet shape by changing mould. Makine kalıp değiştirerek farklı tablet boyutu ve tablet şekli basabilir.

 

Ana Özellikler

  • The tablet press machine is made of stainless steel, which conform with GMP standard. Tablet pres makinesi, GMP standardına uygun paslanmaz çelikten imal edilmiştir. And it is easy to get the light demolition, internal cleaning convenience purposes. Ve hafif yıkım, iç temizlik kolaylığı amaçları elde etmek kolaydır.
  • Çift yönlü baskı ve İthal hidrolik bileşenleri gerçekleştiren PLC programlama kontrolörü benimsendi.
  • All of the operations can be adjusted through the PLC to the best state. Tüm işlemler PLC üzerinden en iyi duruma ayarlanabilir. Therefore, it is quite easy to operate and can work stably, safely and accurately. Bu nedenle, kullanımı oldukça kolaydır ve istikrarlı, güvenli ve doğru bir şekilde çalışabilir.
  • Hidrolik bileşenler makinenin içinde donatılmıştır ve dışarıdan gelen hasarı önlemek için bağımsızdır, kirlilik içermez, ısıyı kolayca serbest bırakır ve kontrol paneli farklı yabancı dillerde gösterilecek şekilde tasarlanabilir

Kalite Güvence Hizmeti:

Ve Middot; destek örnek yapmak ve test hammadde.

· Her makine set kesinlikle kalitesini sağlamak için sevkiyat öncesi kontrol edilecektir.

· Malzeme ile TEST ÇALıŞMA soruşturma göre desteklenebilir.

· Makine ile birlikte kalite belgesi olacaktır.

· Kolayca aşınma ve yıpranma parçaları makine ile sevk edilecektir.

· İsterseniz makine üretimi için hatta gerçek zamanlı kontrol sağlanacaktır.

· Bizim fabrika ziyaret etmek istiyorsanız nokta kontrol edilir olurdu, ve tüm yolculuk sizin için iyi düzenlenmiş olacaktır.

 

Hakkımızda

1. LISEN has been engaged in the press machine many years ago. 1. LISEN yıllardır basın makinesinde meşgul olmuştur. And we have the R&D team, performing continuous product research and improvement from time to time. Ve biz Ar-Ge ekibi, sürekli ürün araştırma yapmak ve zaman zaman iyileştirme.
2. Each procedure of the production process is conducting under the strict quality control system. 2. üretim sürecinin Her prosedürü sıkı kalite kontrol sistemi altında yürütmektedir. Our QC inspects each of the incoming material and the finished press machine carefully, so that we can supply the best machine for customers. QC, gelen malzemelerin ve bitmiş pres makinelerinin her birini dikkatlice inceler, böylece müşteriler için en iyi makineyi tedarik edebiliriz.
3. From the design to the producing, each procedure is controlled strictly, so we can control the product costs optimally, and offer press machine based on your requests with the best quality and the most competitive price. 3. Tasarımdan üretime kadar, her prosedür kesinlikle kontrol edilir, bu nedenle ürün maliyetlerini en iyi şekilde kontrol edebilir ve en iyi kalite ve en rekabetçi fiyat ile isteklerinize göre pres makinesi sunabiliriz. Win-win is our ultimate purpose. Kazan-kazan nihai amacımızdır.

 

Teknik parametreler:

Üretim kapasitesi 25pcs / dak (ürün işlem gereksinimine göre gerçek hız)
Çalışma Basıncı T20T (1. adımsız ayarlama 2. çift yönlü sıkıştırma olabilir)
Çalışma İnme Yukarı inme≤150mm, Aşağı inme≤100mm (1. adımsız ayar 2. müşterinin isteğine göre Özelleştirilmiş.)
Dolum Derinliği ≤60mm (1. adımsız ayarlama 2. müşterinin isteğine göre Özelleştirilmiş.)
Ürün Kalıp Tablet özelliklerine göre özelleştirilmiş (Çok boşluklu Kalıp)
Tablet Çapı ≤120mm
Şekle Uygula Yuvarlak, kare veya özel şekilli (çeşitli şekiller için uygundur)
Motor gücü 4kw (Servo)
Ağırlık ve Boyut Yaklaşık: 1000kg, 780mm * 600 * 1900mm (L x W x H)

 

Uygulamalar

Tarım: Yem bloğu, gübre tabletleri, hayvan yemi, hayvan tuzu yalamak
Elektronik Piller: Termistör, entegre devre bileşenleri, karbonifer fırça filmleri ...
Sağlık Ürünleri: kalsiyum, propolis tabletleri, efervesan tabletler, banyo tuzları tabletleri ...
Kimyasal: dezenfeksiyon tabletleri, böcek kovucu filmler, kafur topu, deterjanlar, kokular, katalizörler, metalurji tozu, cam tozu, seramik tozu ürünleri, sanat tozu, kum yuvarlak blok, manyetik malzemeler ...

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz