Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd

Güvenli Güvenilir Kömür Pres Makinesi Aşınma Direnci Olmayan Titreşim

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: Lisen
Sertifika: BV
Model numarası: LS10T
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap kasa
Teslim süresi: 35-65 iş günü
Ödeme koşulları: TT, LC
Yetenek temini: 20000 / Yıl
  • Detay Bilgi
  • Ürün Açıklaması

Detay Bilgi

çalışma basıncı: ≤10T Doldurma derinliği: ≤100mm
Ürün adı: Briket Pres Makinası Uygulama: Tablet Baskı
Ürün kalıp: Çok boşluklu kalıp Şekle uygula: Yuvarlak, kare veya özel şekilli
Standart: bv tip: Hidrolik Tablet Presi
Vurgulamak:

hidrolik briket basın

,

kömür basın makinesi

Ürün Açıklaması

 


Güvenli Güvenilir Kömür Pres Makinesi Aşınma Direnci Olmayan Titreşim

 

This machine is the four-column hydraulic type press machine, The machine pressure can reach 100T,this machine can reach multi-cavity mould pressing, keep the same pressure, greatly improve production efficiency. Bu makine dört sütunlu hidrolik tip pres makinesidir, Makine basıncı 100T'ye ulaşabilir, bu makine çok boşluklu kalıp preslemesine ulaşabilir, aynı basıncı koruyabilir, üretim verimliliğini büyük ölçüde artırabilir. Electric control system adopts computer system control PLC control,touch screen operation, time can be adjusted in the processing, which can realize automatic and manual two kinds of works. Elektrik kontrol sistemi bilgisayar sistemi kontrol PLC kontrolü, dokunmatik ekran işlemi benimser, zaman otomatik ve manuel iki tür işleri gerçekleştirebilir işleme, ayarlanabilir. Mainly consists of mainframe and control structure of two parts through the main line and electrical device connected. Temelde ana hat ve bağlı elektrikli cihaz aracılığıyla iki parçanın ana bilgisayar ve kontrol yapısından oluşur.

  • Makine kapağı paslanmaz çeliktir, uzun süre kullanım için pas yoktur.
  • Basın süreleri dokunmatik ekranda ayarlanabilir.
  • İşçiyi korumak için akrilik kapaklı
  • Daha fazla besleyici eklerse çok renkli banyo bombasına basabilir
  • Tayvan ithal hidrolik sistemini benimseyin, makinenin istikrarlı çalışabildiğinden ve uzun çalışma ömrüne sahip olduğundan emin olun.

Ürün uygulaması

1. Can avoid the oil leakage. 1. yağ kaçağı önleyebilirsiniz. Because using Servo motor, the oil temperature can be lower. Servo motor kullanırken yağ sıcaklığı daha düşük olabilir.
2. İngilizce ve müşteri ülke yerel dil, iki dilli operasyon arayüzü, kullanımı kolay.
3.% 50 -% 70 enerji tasarrufu sağlayabilir.
4. Parametreler ve Hız dokunmatik ekranda ayarlanabilir, kullanımı kolay. (Makine servo sistemi olmadan, hız ayarlanamaz.

 

Tablet Pres Makinemiz Hakkında Kısa Bilgi:

This machine is designed for pressing tablets from various granular materials, which is used for pharmaceutical, chemical, food, hospital, science research institution is applicable to trial manufacturing in lab or produce in small amount different kinds of tablet, sugar piece, calcium tablet and tablet of abnormal shape. Bu makine, farmasötik, kimyasal, gıda, hastane, bilim araştırma kurumu için kullanılan çeşitli granül malzemelerden tablet preslemek için tasarlanmıştır, laboratuvarda deneme üretimi için uygundur veya az miktarda farklı tablet, şeker parçası, kalsiyum tableti ve anormal şekilli tablet. It features a small desktop type press for motive and control sheeting. Motif ve kontrol tabakalama için küçük bir masaüstü tipi baskı makinesine sahiptir. It can also be hand -operated easy to be operated and maintained ,small volume, light weight. Aynı zamanda kullanımı ve bakımı kolay, küçük hacimli, hafif elle çalıştırılabilir. one set of punch and de is mounted the depth of the filling material tablet press and thickness of the tablets can be adjusted high precision of filling, low-noise, low-consumption of material, and it works smoothly. bir set yumruk ve de monte dolgu malzemesi tablet basın derinliği ve tablet kalınlığı ayarlanabilir yüksek hassasiyetli ayarlanabilir, düşük gürültü, düşük malzeme tüketimi, ve sorunsuz çalışır. The minimum consumption of lab material is just 200g. Laboratuar malzemesinin minimum tüketimi sadece 200g'dir.

1. Makinenin dış kısmı tamamen kapalıdır ve GMP gereksinimini karşılayan paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

2. It has transparent windows, so that press condition can be observed clearly and the windows can be opened. Şeffaf pencerelere sahiptir, böylece pres durumu net bir şekilde gözlemlenebilir ve pencereler açılabilir. Cleaning and maintenance are easier Temizlik ve bakım daha kolaydır

3. Makine sadece yuvarlak tabletlere değil, aynı zamanda farklı geometrik

shape tablets, double-layered and annular tablets; şekil tabletleri, çift katmanlı ve halka şeklinde tabletler; the tablets may have the impressed letters on both sides tabletlerin her iki tarafında da etkilenen harfler olabilir

4. Tüm kontrolörler ve cihazlar makinenin bir tarafında bulunur, böylece kullanımı daha kolay olabilir

5. Aşırı yük oluştuğunda zımbaların ve aparatların zarar görmesini önlemek için sisteme bir aşırı yük ünitesi dahildir

6. Makinenin sonsuz dişli tahriki, uzun servis ömrü ile tamamen kapalı yağa daldırılmış yağlamayı benimser ve çapraz kirliliği önler.

 

Tablet Baskı Makinesi Teknolojisi ve Avantajı:

* Kalıptan Çıkarma Koruması: Üretim sırasında uygun olmayan kalıp kuvvetleri tarafından hasar gören sıkıştırılmış tabletin iyi korunması.

* Düzgün Yoğunluk: Sıkıştırılmış tabletin düzgün yoğunluğu özel teknoloji ile sağlanabilir.

* Farklı katman farklı renk: Farklı katmanlar ve farklı renklerle tableti sıkıştırabilir.

* Çoklu Üretim Kapasitesi: Belirli koşullarda üretim kapasitesi birçok kez artırılabilir.

* Güvenlik Koruması: Anormal bir durum ortaya çıkarsa, derhal durur ve olumsuz etkilerini en aza indirir.

 

Teknik parametreler:

Üretim kapasitesi 5-7molds / dak (ürün işlem gereksinimine göre gerçek hız)
Çalışma Basıncı T10T (1. kademesiz ayar 2. çift yönlü sıkıştırma olabilir)
Çalışma İnme Yukarı vuruş≤250mm, Aşağı vuruş≤100mm (1. kademesiz ayar 2. Müşterinin isteğine göre özelleştirilmiştir.)
Dolum Derinliği ≤100mm (1. kademesiz ayar 2. müşterinin isteğine göre Özelleştirilmiş.)
Ürün Kalıp Tablet özelliklerine göre özelleştirilmiş (Çok boşluklu Kalıp)
Şekle Uygula Yuvarlak, kare veya özel şekilli (çeşitli şekiller için uygundur)
Motor gücü 2. 2kw, 4kw (Servo)
Ağırlık ve Boyut Yaklaşık: 680kg, 1600mm * 800mm * 1800mm (L * G * Y)

 

We have a well-experienced team to manufacture tablet press machine and equipment and a professional design institute. Tablet pres makinesi ve ekipmanları ve profesyonel bir tasarım enstitüsü üretmek için deneyimli bir ekibimiz var. With rich experiences in tablet block machinery and equipment field and numbers of professional engineers, we have designed and developed tablet block machinery in different tonnage. Tablet blok makine ve ekipman alanında zengin deneyimler ve profesyonel mühendis sayısı ile farklı tonajlarda tablet blok makineleri tasarladık ve geliştirdik.
Due to our good credit and service, we have made great achievements in the past years. İyi kredi ve hizmetimiz sayesinde son yıllarda büyük başarılar elde ettik. We have established long-term business relations with many customers and some of our overseas customers have appointed us to be their purchase agency in China. Birçok müşteri ile uzun vadeli iş ilişkileri kurduk ve bazı yurtdışı müşterilerimiz Çin'deki satın alma ajansı olarak bizi görevlendirdi.

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz