Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd

5. 5 Kw Servo Motor Elektrikli Hidrolik Pres Makinesi Tam CNC Kontrol Tasarımı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: Lisen
Sertifika: BV
Model numarası: LS245T
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap kasa
Teslim süresi: 35-65 iş günü
Ödeme koşulları: TT, LC
Yetenek temini: 20000 / Yıl
  • Detay Bilgi
  • Ürün Açıklaması

Detay Bilgi

çalışma basıncı: ≤200T Doldurma derinliği: ≤150mm
Ürün adı: Hidrolik Tablet Pres Makinası Uygulama: Tablet Baskı
Ürün kalıp: Çok boşluklu kalıp Şekle uygula: Yuvarlak, kare veya özel şekilli
Standart: bv tip: Hidrolik Tablet Presi
Vurgulamak:

talaş briket makinesi

,

kömür basın makinesi

Ürün Açıklaması

 


5. 5 Kw Servo Motor Elektrikli Hidrolik Pres Makinesi Tam CNC Kontrol Tasarımı

 

hydraulic bath bomb salt ball making press machine is a powder molding machine, with also powder forming function belongs to the three-beam four-column hydraulic press machine series. Hidrolik banyo bomba tuz topu yapma pres makinesi de toz şekillendirme fonksiyonu ile üç ışın dört sütun hidrolik pres makinesi serisine ait bir toz kalıplama makinesidir. All with metal materials, stretching, bending, flanging, cold extrusion, punching and other processes, but also with the correction, pressure equipment, powder products, abrasive products, as well as plastic products, insulation materials, compression molding Tüm metal malzemeler, germe, bükme, flanşlama, soğuk ekstrüzyon, delme ve diğer işlemler ile, aynı zamanda düzeltme, basınç ekipmanları, toz ürünler, aşındırıcı ürünler ve ayrıca plastik ürünler, yalıtım malzemeleri, sıkıştırma kalıplama ile

 

Ana özellik:

1. Üç ışın dört sütun yapıları, sonra bilgisayar optimize tasarım, ekonomik ve uygulayın.
2. Hidrolik kontrol sistemi entegre kartuş valf sistemleri ve güvenilirlik, uzun ömür kullanır.
3. Hidrolik şok küçüktür, boruları ve sızıntı noktası bağlantılarını azaltır.
4. tek başına elektrik kontrol sistemi olan güvenilir, sezgisel hareket, bakım için kolay

5. Merkezi kontrol tasarımı, seçmek için çalışma modu iki çeşit.
6. Ayarlama işlemi kolayca gerçekleştirilebilir.
7. Çalışma basıncı, strok teknik ihtiyaçlarına göre belirlenen sınırlar dahilinde ayarlanabilir.

 

Teknik parametreler:

Üretim kapasitesi 3-5molds / dak (ürün işlem gereksinimine göre gerçek hız)
Çalışma Basıncı T200T (1. kademesiz ayar 2. çift yönlü sıkıştırma olabilir)
Çalışma İnme Yukarı vuruş ≤250mm, aşağı vuruş≤150mm (1. kademesiz ayar 2. Müşterinin isteğine göre özelleştirilmiş.)
Dolum Derinliği 50150mm (1. kademesiz ayar 2. müşterinin isteğine göre Özelleştirilmiş.)
Ürün Kalıp Tablet özelliklerine göre özelleştirilmiş (Çok boşluklu Kalıp)
Şekle Uygula Yuvarlak, kare veya özel şekilli (çeşitli şekiller için uygundur)
Motor gücü 18. 5kw 22kw (Servo)
Ağırlık ve Boyut Yaklaşık: 4800kg 2500mm * 1100mm * 2100mm (L * G * Y)

 

This machine is designed for small pharma factory, healthcare plant, food plants and preparation rooms,can be used to pack solid drugs like capsule, tablet, gelatin pearl, suppository, milk tablet, candy and hardware. Bu makine küçük ilaç fabrikası, sağlık tesisi, gıda bitkileri ve hazırlık odaları için tasarlanmıştır, kapsül, tablet, jelatin inci, fitil, süt tableti, şeker ve donanım gibi katı ilaçları paketlemek için kullanılabilir. The whole set is of compact design, beautiful appearance, smooth operation and low noise. Bütün set kompakt tasarım, güzel görünüm, düzgün çalışma ve düşük gürültü. Use internal heating method to ensure the PVC is evenly heated. PVC'nin eşit şekilde ısıtılmasını sağlamak için dahili ısıtma yöntemini kullanın. There is no bubble in the aluminum foil while heating and hence no waste will occur. Isıtma sırasında alüminyum folyoda kabarcık yoktur ve bu nedenle atık oluşmaz.

 

Uygulamalar

Tarım: Yem bloğu, gübre tabletleri, hayvan yemi, hayvan tuzu yalamak
Elektronik Piller: Termistör, entegre devre bileşenleri, karbonifer fırça filmleri ...
Sağlık Ürünleri: kalsiyum, propolis tabletleri, efervesan tabletler, banyo tuzları tabletleri ...
Kimyasal: dezenfeksiyon tabletleri, böcek kovucu filmler, kafur topu, deterjanlar, kokular, katalizörler, metalurji tozu, cam tozu, seramik tozu ürünleri, sanat tozu, kum yuvarlak blok, manyetik malzemeler ...

 

Main application This machine is a single-press/ double press type, continuous automatic tablet press for pressing granular raw materials into tablets. Ana uygulama Bu makine granül hammaddeleri tabletlere preslemek için tek pres / çift pres tipi, sürekli otomatik tablet presidir. It is mainly used in pharmaceutical industry and also the chemical, food, electronic, plastic and metallurgical industries. Özellikle ilaç endüstrisinde ve ayrıca kimya, gıda, elektronik, plastik ve metalurji endüstrilerinde kullanılır. Feature The machine is fully-enclosed, made of stainless steel, meet the GMP requirement It has transparent windows so that press condition can be observed clearly and the windows can be opened. Özellik Makine tamamen kapalıdır, paslanmaz çelikten imal edilmiştir, GMP ihtiyacını karşılar. Cleaning and maintenance is easier. Temizlik ve bakım daha kolaydır. The machine can press not only round tablets but also different geometrical shape tablets, annular tablets, and the tablets may have the impressed letters on both sides. Makine sadece yuvarlak tabletlere değil, aynı zamanda farklı geometrik şekil tabletlerine, dairesel tabletlere de basabilir ve tabletlerin her iki tarafında da etkilenen harfler olabilir. A power suction unit is attached to take the residual powder during operation so that the blockage powder can be collected and be reused. Tıkanma tozunun toplanıp yeniden kullanılabilmesi için çalışma sırasında artık tozu almak üzere bir güç emme ünitesi takılmıştır. An overload protection unit is included in the system to avoid the damage of the punches and apparatus. Zımbaların ve aparatların hasar görmesini önlemek için sisteme bir aşırı yük koruma ünitesi dahildir. The machine's worm gear drive adopts fully-enclosed oil-immersed lubrication with long service-life, preventing cross pollution. Makinenin sonsuz dişli tahriki, uzun servis ömrü ile tamamen kapalı yağa daldırılmış yağlamayı benimser ve çapraz kirliliği önler.

 

 

SSS

Q1: Makine hakkında daha fazla bilgi edinmek için manuel veya işlem videonuz var mı?

Evet, sadece manuel veya operasyon videosu değil, ambalaj mallarınızın yerel pazardan daha kolay bulunabilmesi için malzemeyi paketleme makinemizden test edebileceğimiz video.

Q2: Mühendis yurtdışında hizmet verebilir mi?

Yes, but the travel fee and daily salary are paid by customer. Evet, ancak seyahat ücreti ve günlük maaş müşteri tarafından ödenir. So in order to save your cost, we will send you a video of full details machine installation and assist you till the end. Böylece maliyetinizi kaydetmek için, size tüm detayların makine kurulumunun bir videosunu göndereceğiz ve sonuna kadar size yardımcı olacağız.

Q3: Sipariş verdikten sonra makine kalitesinden nasıl emin olabiliriz?

Teslimattan önce, kaliteyi kontrol etmeniz için size resim ve videoları göndereceğiz ve ayrıca kaliteyi kendiniz veya Çin'deki kişilerinizle kontrol edebilirsiniz.
S4: Makinenizin ürünüm için tasarlandığını nasıl bilebilirim?
If you don't mind, you can send us samples and we will test on our press machines. Eğer sakıncası yoksa, bize örnekleri gönderebilirsiniz ve basın makinelerimizde test edeceğiz. During that time, we will take videos and clearer pictures for you. Bu süre zarfında sizin için videolar ve daha net resimler çekeceğiz. We can also show you on-line by video chatting. Ayrıca görüntülü sohbet yoluyla size çevrimiçi de gösterebiliriz.

Q5: Nasıl garanti ve yedek parça hakkında?

Biz 1-3 yıl garanti ve makine için yeterli yedek parça sağlamak ve parçaların çoğu yerel pazarda da bulunabilir, bizden kolayca alabilirsiniz.
S6: Nasıl iletişim kurabilirim?
Lütfen bir soruşturma gönderin ve 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

 

 

5. 5 Kw Servo Motor Elektrikli Hidrolik Pres Makinesi Tam CNC Kontrol Tasarımı 0

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz