Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd

Basit Operasyon Briket Pres Makinesi, Hidrolik Karo Pres Makinesi Uygun

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: Lisen
Sertifika: BV
Model numarası: LS500T
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap kasa
Teslim süresi: 35-65 iş günü
Ödeme koşulları: TT, LC
Yetenek temini: 20000 / Yıl
  • Detay Bilgi
  • Ürün Açıklaması

Detay Bilgi

çalışma basıncı: ≤500T Doldurma derinliği: ≤400mm
Ürün adı: Briket Pres Makinası Uygulama: Tablet Baskı
Ürün kalıp: Çok boşluklu kalıp Şekle uygula: Yuvarlak, kare veya özel şekilli
Standart: bv tip: Hidrolik Tablet Presi
Vurgulamak:

talaş briket makinesi

,

kömür basın makinesi

Ürün Açıklaması

 


Basit Operasyon Briket Pres Makinesi, Hidrolik Karo Pres Makinesi Uygun

 

This kind of hydraulic tablet press machine is developed for pressing blocks automatically. Bu tür hidrolik tablet pres makinesi, blokları otomatik olarak preslemek için geliştirilmiştir. Also this machine can compress granular, powder-like material into a variety of general and special-shaped pieces. Ayrıca bu makine, granüler, toz benzeri malzemeleri çeşitli genel ve özel şekilli parçalara sıkıştırabilir. It is easy to learn mold replacement and installation. Kalıp değiştirme ve montajı öğrenmek kolaydır. All actions record by the microcomputer PLC control, continuous automatic. Tüm eylemler mikrobilgisayar PLC kontrolü ile kayıt, sürekli otomatik. We have not only a professional design institute and an experienced production team, but also complete and scientific quality control system. Biz sadece profesyonel bir tasarım enstitüsü ve deneyimli bir üretim ekibi, ama aynı zamanda tam ve bilimsel kalite kontrol sistemi. Our products can fully be in conformity with the national and industrial standards. Ürünlerimiz tamamen ulusal ve endüstriyel standartlara uygun olabilir.

 

This machine is the four-column hydraulic type press machine, The machine pressure can reach 100T,this machine can reach multi-cavity mould pressing, keep the same pressure, greatly improve production efficiency. Bu makine dört sütunlu hidrolik tip pres makinesidir, Makine basıncı 100T'ye ulaşabilir, bu makine çok boşluklu kalıp preslemesine ulaşabilir, aynı basıncı koruyabilir, üretim verimliliğini büyük ölçüde artırabilir. Electric control system adopts computer system control PLC control,touch screen operation, time can be adjusted in the processing, which can realize automatic and manual two kinds of works. Elektrik kontrol sistemi bilgisayar sistemi kontrol PLC kontrolü, dokunmatik ekran işlemi benimser, zaman otomatik ve manuel iki tür işleri gerçekleştirebilir işleme, ayarlanabilir. Mainly consists of mainframe and control structure of two parts through the main line and electrical device connected. Temelde ana hat ve bağlı elektrikli cihaz aracılığıyla iki parçanın ana bilgisayar ve kontrol yapısından oluşur.

  • Makine kapağı paslanmaz çeliktir, uzun süre kullanım için pas yoktur.
  • Basın süreleri dokunmatik ekranda ayarlanabilir.
  • İşçiyi korumak için akrilik kapaklı
  • Daha fazla besleyici eklerse çok renkli banyo bombasına basabilir
  • Tayvan ithal hidrolik sistemini benimseyin, makinenin istikrarlı çalışabildiğinden ve uzun çalışma ömrüne sahip olduğundan emin olun.

CE approved professional metal scrap press machine, belongs to hydraulic pressure type. CE onaylı profesyonel metal hurda pres makinesi, hidrolik basınç tipine aittir. It can be used to press various mineral powder, metal powder, pulverized coal, coke powder and other materials into different shape briquettes. Çeşitli mineral tozu, metal tozu, toz haline getirilmiş kömür, kok tozu ve diğer malzemeleri farklı şekil briketlerine preslemek için kullanılabilir. The finished briquettes produced by EP briquette machine have the characteristics of high density, high strength and high hardness. EP briket makinesi tarafından üretilen bitmiş briketler, yüksek yoğunluk, yüksek mukavemet ve yüksek sertlik özelliklerine sahiptir. The roller of this metal scrap press machine is made of hard material, which gives it good resistance to abrasion, thus, imporving its service life. Bu metal hurda pres makinesinin silindiri, aşınmaya karşı iyi bir direnç sağlayan sert bir malzemeden yapılmıştır, böylece servis ömrünü uzatır.

 

1. The tablet press machine is made of stainless steel, which conform with GMP standard. 1. Tablet pres makinesi, GMP standardına uygun paslanmaz çelikten imal edilmiştir. And it is easy to get the light demolition, internal cleaning convenience purposes. Ve hafif yıkım, iç temizlik kolaylığı amaçları elde etmek kolaydır.

2. Çift yönlü baskı ve İthal hidrolik bileşenleri gerçekleştiren PLC programlama kontrolörü kabul edildi.

3. All of the operations can be adjusted through the PLC to the best state. 3. Tüm işlemler PLC üzerinden en iyi duruma ayarlanabilir. Therefore, it is quite easy to operate and can work stably, safely and accurately. Bu nedenle, kullanımı oldukça kolaydır ve istikrarlı, güvenli ve doğru bir şekilde çalışabilir.

4. Hidrolik bileşenler makinenin içinde donatılmıştır ve dışarıdan gelen hasarı önlemek için bağımsızdır, kirlilik içermez, ısıyı kolayca serbest bırakır ve kontrol paneli farklı yabancı dillerde göstermek için tasarım olabilir.

 

Teknik parametreler:

Üretim kapasitesi 2-4molds / dak (ürün işlem gereksinimine göre gerçek hız)
Çalışma Basıncı T500T (1. kademesiz ayar 2. çift yönlü sıkıştırma olabilir)
Çalışma İnme Yukarı inme≤600mm, aşağı inme≤400mm (1. kademesiz ayar 2. Müşterinin isteğine göre özelleştirilmiş.)
Dolum Derinliği Mm400mm (1. kademesiz ayar 2. müşterinin isteğine göre Özelleştirilmiş.)
Ürün Kalıp Tablet özelliklerine göre özelleştirilmiş (Çok boşluklu Kalıp)
Şekle Uygula Yuvarlak, kare veya özel şekilli (çeşitli şekiller için uygundur)
Motor gücü 30kw 45kw (Servo)
Ağırlık ve Boyut Yaklaşık: 12000kg 3200mm * 1200mm * 2800mm (L * G * Y)


 

GMP standardını karşılayan tip tablet presler, tanecikli hammaddeleri araştırma, geliştirme veya ilaç, kimya ve gıda endüstrisinde küçük ölçekli üretim için laboratuvar kullanımı için laboratuvar kullanımı için yuvarlak, yuvarlak olmayan tabletlere bastırmak için ideal olarak tasarlanmıştır. şeffaf pencerelerle çevrelenir, böylece pres durumu net bir şekilde gözlemlenebilir ve pencereler açılabilir.Temizleme ve bakım daha kolaydır. sürücünün hız ayarı frekans dönüştürme cihazı tarafından kontrol edilir.

 

Teknoloji ve Avantaj:

Kalıptan Çıkarma Koruması:

Üretim sırasında uygun olmayan kalıp kuvvetleri tarafından hasar gören sıkıştırılmış tabletin iyi korunması.

Düzgün Yoğunluk:

Sıkıştırılmış tabletin düzgün yoğunluğu özel teknoloji ile sağlanabilir.

Farklı katman farklı renk:

Tableti farklı katmanlar ve farklı renklerle sıkıştırabilir.

Çoklu Üretim Kapasitesi:

Üretim kapasitesi belirli koşullar altında birçok kez artırılabilir.

Güvenlik koruması:

Anormal bir durum ortaya çıkarsa, derhal duracak ve olumsuz etkilerini en aza indirecektir.

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz