Changzhou Jintan Lishen Macinery Co., Ltd

Özelleştirilmiş Hidrolik Karo Pres Makinesi Çift Yönlü Sıkıştır Uzun Hizmet Ömrü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: Lisen
Sertifika: BV
Model numarası: LS25T
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap kasa
Teslim süresi: 35-65 iş günü
Ödeme koşulları: TT, LC
Yetenek temini: 20000 / Yıl
  • Detay Bilgi
  • Ürün Açıklaması

Detay Bilgi

çalışma basıncı: ≤25T Doldurma derinliği: 150mm
Ürün adı: Briket Pres Makinası Uygulama: Tablet Baskı
Ürün kalıp: Çok boşluklu kalıp Şekle uygula: Yuvarlak, kare veya özel şekilli
Standart: bv tip: Hidrolik Tablet Presi
Vurgulamak:

talaş briket makinesi

,

hidrolik briket basın

Ürün Açıklaması

 


Özelleştirilmiş Hidrolik Karo Pres Makinesi Çift Yönlü Sıkıştır Uzun Hizmet Ömrü

 

1. LISEN has been engaged in the press machine many years ago. 1. LISEN yıllardır basın makinesinde meşgul olmuştur. And we have the R&D team, performing continuous product research and improvement from time to time. Ve biz Ar-Ge ekibi, sürekli ürün araştırma yapmak ve zaman zaman iyileştirme.
2. Each procedure of the production process is conducting under the strict quality control system. 2. üretim sürecinin Her prosedürü sıkı kalite kontrol sistemi altında yürütmektedir. Our QC inspects each of the incoming material and the finished press machine carefully, so that we can supply the best machine for customers. QC, gelen malzemelerin ve bitmiş pres makinelerinin her birini dikkatlice inceler, böylece müşteriler için en iyi makineyi tedarik edebiliriz.
3. From the design to the producing, each procedure is controlled strictly, so we can control the product costs optimally, and offer press machine based on your requests with the best quality and the most competitive price. 3. Tasarımdan üretime kadar, her prosedür kesinlikle kontrol edilir, bu nedenle ürün maliyetlerini en iyi şekilde kontrol edebilir ve en iyi kalite ve en rekabetçi fiyat ile isteklerinize göre pres makinesi sunabiliriz. Win-win is our ultimate purpose. Kazan-kazan nihai amacımızdır.

 

Changzhou Jintan Lishen Machinery Co, Ltd profesyonel üreticisi ve Çin'de tablet basın makine ve ekipman tedarikçisi konumundadır.

We have a well-experienced team to manufacture tablet press machine and equipment and a professional design institute. Tablet pres makinesi ve ekipmanları ve profesyonel bir tasarım enstitüsü üretmek için deneyimli bir ekibimiz var. With rich experiences in tablet block machinery and equipment field and numbers of professional engineers, we have designed and developed tablet block machinery in different tonnage. Tablet blok makine ve ekipman alanında zengin deneyimler ve profesyonel mühendis sayısı ile farklı tonajlarda tablet blok makineleri tasarladık ve geliştirdik.


Due to our good credit and service, we have made great achievements in the past years. İyi kredi ve hizmetimiz sayesinde son yıllarda büyük başarılar elde ettik. We have established long-term business relations with many customers and some of our overseas customers have appointed us to be their purchase agency in China. Birçok müşteri ile uzun vadeli iş ilişkileri kurduk ve bazı yurtdışı müşterilerimiz Çin'deki satın alma ajansı olarak bizi görevlendirdi.


In Lisen, you can get your desired tablet block machine with the best price and good quality. Lisen'de istediğiniz tablet blok makinesini en iyi fiyat ve kalitede alabilirsiniz. Welcome your inquiries from all over the world. Dünyanın her yerinden soruşturma edilir.

 

Kılavuzları Kullanma

1. Frequently check the quality of the tablet during use. 1. Kullanım sırasında tabletin kalitesini sık sık kontrol edin. If there is the raw edge, wale and uneven thickness, check the die in time. Ham kenar, balina ve düzensiz kalınlık varsa, kalıbı zamanında kontrol edin. Do not use the nonconforming products lest the machine is damaged. Makinenin hasar görmesi için uygun olmayan ürünleri kullanmayın.

2. Makineyi tahrip etmekten kaçınmak için ıslak malzemeleri kullanmayın.

3. Tablet atlama, durgunluk ve diğer arızalar durumunda, yaralanmaları önlemek için elinizle dokunmayın.

4. Yağı yeniden doldururken, çalışma tezgahının yüzeyine ya da kalıbın etrafına yağ taşmasına ve hatta düşmesine izin vermeyin, tabletlerin kalitesi etkilenir.

5. When switching on power supply, make sure the flay wheel rotation direction is the same as the indicated. 5. Güç kaynağını açarken, kumanda kolu dönüş yönünün belirtilenle aynı olduğundan emin olun. Do not run in reverse direction to prevent damage to the parts. Parçaların hasar görmesini önlemek için ters yönde çalıştırmayın.

 

Hydraulic machine is our factory newly developed automatic tablet press machine,which can compress granular, powder-like material into a variety of general and special-shaped pieces. Hidrolik makine, granül, toz benzeri malzemeyi çeşitli genel ve özel şekilli parçalara sıkıştırabilen fabrikamız yeni geliştirilen otomatik tablet pres makinesidir. It is suitable for large-scale repression of products which require high-density, while a multi-chip module can be used for large-scale production industries, equipment, high precision, easy to learn mold replacement and installation. Çok çipli modül büyük ölçekli üretim endüstrileri, ekipman, yüksek hassasiyetli, öğrenmesi kolay kalıp değiştirme ve kurulum için kullanılabilirken, yüksek yoğunluk gerektiren ürünlerin büyük ölçekli baskısı için uygundur. High degree of automation. Yüksek derecede otomasyon. All actions by the microcomputer PLC control, continuous automatic. Mikrobilgisayar PLC kontrolü ile tüm eylemler, sürekli otomatik. Can be properly adjusted to suppress the time, pressure, product thickness. Zaman, basınç, ürün kalınlığını bastırmak için uygun şekilde ayarlanabilir. Our company has been engaged in the research,development and manufacture of non-standard tablet press machine. Firmamız araştırma, geliştirme ve standart dışı tablet pres makinesi imalatı yapmaktadır. Our tablet press machine have broad scope of application. Tablet pres makinemiz geniş uygulama alanına sahiptir. At the same time, offer molding manufacturing service. Aynı zamanda, kalıp imalat hizmeti sunuyoruz. We have accumulated a lot of material tablet compressing experience. Bir çok malzeme tablet sıkıştırma deneyimi biriktirdik. Besides offering tablet press machine and mould, we also can give some technical support on tablet press machine & mould for customers. Tablet pres makinesi ve kalıp sunmanın yanı sıra, müşterilerimiz için tablet pres makinesi ve kalıp üzerinde bazı teknik destek verebiliriz.

 

Tamamen CNC Kontrol Tasarımı:

Each action can be set separately. Her eylem ayrı ayrı ayarlanabilir. Special material tablet forming can be solved by precise control and flexible technology Özel malzeme tableti şekillendirme hassas kontrol ve esnek teknoloji ile çözülebilir

Tamamen Akıllı Operasyon Tasarımı:

Üretim hata ayıklama, hantal süreci büyük ölçüde kesebilen ve işlemi daha kolay hale getirebilen PLC dokunmatik ekran aracılığıyla çalıştırılır.

Tam Otomatik Malzeme Dolum Tasarımı:

Dolum yöntemi ve dozu akıllıca kontrol edilebilir, hızlı ve kararlı bir şekilde kontrol edilebilir, bu da zamandan ve işçilikten tasarruf sağlayabilir.

İzole Hidrolik İstasyon Tasarımı:

Yağ silindiri çalışma alanı ve mekanik çalışma alanı karşılıklı kirlilik önleyen karşılıklı bağımsızlıktır.

 

Teknik parametreler:

Üretim kapasitesi 4-6molds / dak (ürün işlem gereksinimine göre gerçek hız)
Çalışma Basıncı T25T (çift yönlü sıkıştırma olabilir)
Çalışma İnme Yukarı vuruş≤250mm, Aşağı vuruş≤150mm (1. kademesiz ayar 2. Müşterinin isteğine göre özelleştirilmiştir.)
Dolum Derinliği 150mm (1. kademesiz ayar 2. müşterinin isteğine göre Özelleştirilmiş.)
Ürün Kalıp Tablet özelliklerine göre özelleştirilmiş (Çok boşluklu Kalıp)
Şekle Uygula Yuvarlak, kare veya özel şekilli (çeşitli şekiller için uygundur)
Motor gücü 5. 5kw 7. 5kw (Servo)
Ağırlık ve Boyut Yaklaşık: 1600kg 1800mm * 850mm * 1800mm (L * G * Y)

 

Tablet Pres Makinası Uygulamaları:

  1. Tarım: Yem bloğu, gübre tabletleri, hayvan yemi, hayvan tuzu yalamak
  2. Elektronik Aküler: Termistör, entegre devre bileşenleri, karbonifer fırça filmleri ...
  3. Sağlık Ürünleri: kalsiyum, propolis tabletleri, efervesan tabletler, banyo tuzları tabletleri ...
  4. Kimyasal: dezenfeksiyon tabletleri, böcek kovucu filmler, kafur topu, deterjanlar, kokular, katalizörler, metalurji tozu, cam tozu, seramik tozu ürünleri, sanat tozu, kum yuvarlak blok, manyetik malzemeler ...

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz